Kraków Zarządzanie Nieruchomościami
Kraków Zarządzanie Nieruchomościami logo Panel logowania klienta
Zarządzanie Nieruchomościami w Krakowie Pośrednictwo nieruchomości Kraków Zarządzanie Nieruchomościami Kraków o firmie
Zarządzanie Nieruchomościami - wspólnotami
- kamienicami
- pow. komercyjnymi
- najmem
- zarząd sądowy
Pośrednictwo Nieruchomości - oferta sprzedaży
- oferta najmu
O firmie - informacje o firmie
- dane kontaktowe
nieruchomości Kraków nieruchomości w Krakowie Kraków nieruchomości oferty nieruchomości w Krakowie Kraków oferty nieruchomości zarządzanie nieruchomości w Krakowie zarządzanie nieruchomości Kraków Kraków zarządzanie nieruchomości
Pośrednictwo nieruchomości - nowe oferty
Pośrednictwo nieruchomości KrakówSTRONA GŁÓWNA | O FIRMIE
Zarządzanie Nieruchomościami
Zarządzanie Nieruchomościami - o firmie

zarząd sądowy Kraków
Rzetelna obsługa nieruchomości, sprawne działanie oparte na komunikacji z reprezentantami właścicieli, zaangażowanie w wykonywane zadania, stanowią nasze cele realizowane w ramach usług świadczonych w zakresie zarządzania nieruchomościami.

W naszej pracy wykorzystujemy umiejętności, wiedzę i doświadczenie.

Przez pojęcie umiejętności rozumiemy przede wszystkim zdolność przewidywania ewentualnych trudności oraz podejmowania wyprzedzająco odpowiednich decyzji.

Gwarantujemy również dobrą znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami.

Działając w oparciu o zdobyte doświadczenie dysponujemy potencjałem pozwalającym na stosowanie sprawdzonych rozwiązań z dotychczasowej praktyki w zakresie obsługi nieruchomości.

Wartości, którymi się kierujemy oraz posiadane kwalifikacje pozwalają skutecznie zaspokoić oczekiwania naszych klientów.Zarządzanie Nieruchomościami


Zarządzanie Nieruchomościami - o firmie

zarząd sądowy Kraków Zarządzaniem nieruchomościami zajmuję się od 2001 roku. Powierzoną mi pracę wykonuję w oparciu o licencję zarządcy, którą uzyskałem w 2002 roku. Pierwotnie pracowałem na etat w firmie zarządzającej nieruchomościami.

Na początku mojej kariery zawodowej opiekowałem się mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem. Następnie przejąłem obowiązki zarządcy wspólnot mieszkaniowych małych i tych większych liczących po kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Zajmowałem się obsługą kamienic będących przedmiotem własności lub współwłasności osób fizycznych i prawnych. W swojej praktyce mam do chwili obecnej do czynienia z nieruchomościami wpisanymi do rejestru zabytków. W roku 2008 zdałem egzamin i uzyskałem licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Od 5 lat pełnię obowiązki zarządcy sądowego.

W 2014 roku zdecydowałem się założyć własną firmę aby w pełni realizować się w roli zarządcy i pośrednika, działać na rzecz dobra swoich klientów, czerpiąc przy tym satysfakcję z wykonywanej pracy. Chętnie odpowiem na Państwa pytania i przygotuję ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszam do kontaktu, tel.: +48 730 610 602
Roman Piechota

Zarządzanie Nieruchomościami

Kraków Zarządzanie Nieruchomościami - pomocne linki
copyright 2015 Copyright by Roman Piechota Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone.